Voditelj nabave / Specijalist nabave za aluminijsko staklene fasade (m/ž)

Opis posla:
  • izrada plana nabave, analiza ponuda i upravljanje pregovorima s dobavljačima, potpis ugovora o isporuci materijala
  • upravljanje zalihama, organizacija narudžbi materijala u koordinaciji s drugim odjelima koji sudjeluju u projektu, planiranje isporuke materijala u skladu s terminskim planom projekta, praćenje rokova za isporuku materijala i reagiranje u slučaju nepoštivanja istih od strane dobavljača
  • kontrola stanja na skladištu i rada skladištara, izrada normativa za projekte i izvješća o utrošenom materijalu po projektima
  • provođenje inventure po potrebi, kontrola stanja inventure, utvrđivanje manjkova i viškova i određivanje odgovornosti za nesklad na stanju
  • rješavanje dokumentacije vezane za nabavu materijala iz uvoza
  • izrada ostale dokumentacije po potrebi za potrebe projekata, uključujući ateste
  • ostali poslovi po nalogu poslodavca
Uvjeti
  • SSS/VŠS/VSS tehničke struke
  • prednost iskustvo u nabavi vezanoj za proizvodnju aluminijsko staklenih fasada
  • prednost poznavanje materijala – aluminijski profili, staklo za fasade, vlakno-cementne ploče, kompozitni paneli, okovi, brtve, sitni pribor za montažu, ručni alati za montažu
  • prednost iskustvo rada u sustavu koji je ISO certificiran
  • engleski jezik
  • informatička pismenost
  • vozačka dozvola B kategorije
  • pregovaračke, komunikacijske i analitičke vještine, proaktivnost, usmjerenost na postizanje ciljeva
  • visoka razina organiziranosti, sistematičnost i pouzdanost u radu
Što nudimo
  • stabilno radno vrijeme
  • pozitivno i dinamično radno okruženje
  • mogućnost učenja i usavršavanja te napredovanja
  • stabilna i stimulativna primanja